بانک اول
چهار شنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ 20 October2021
کلاهبرداری در بیت کوین و سایر ارز دیجیتال چیست، چه انواعی دارد و چطور از آن دوری کنیم؟ کلاهبرداری در بیت کوین و سایر ارز دیجیتال چیست، چه انواعی دارد و چطور از آن دوری کنیم؟

ارزهای دیجیتال : بانک اول - کلاهبرداری در تمام زمینه‌ها وجود دارد. اما به دلیل ماهیت تقریبا ناشناس افراد در حوزه ارزهای دیجیتال، هر سال کلاهبرداری‌های بیشتری اتفاق می‌افتد. با وجود پیشرفت تکنولوژی و افزایش امنیت پلتفرم‌ها و رمز ارزها، و همچنین افزایش دانش عمومی نسبت به رمز ارزها و امنیت، اسکمرها نیز دانش خود را افزایش می‌دهند و از راه‌های جدیدی وارد می‌شوند.

سرمقاله جزئیات کامل در مورد قیمت بیت کوین

بانک اول - قیمت بیت کوین با رکورد شکنی پی در پی همچنان به روند صعودی خود ادامه می دهد.

یادداشت کلاهبرداری در بیت کوین و سایر ارز دیجیتال چیست، چه انواعی دارد و چطور از آن دوری کنیم؟

بانک اول - کلاهبرداری در تمام زمینه‌ها وجود دارد. اما به دلیل ماهیت تقریبا ناشناس افراد در حوزه ارزهای دیجیتال، هر سال کلاهبرداری‌های بیشتری اتفاق می‌افتد. با وجود پیشرفت تکنولوژی و افزایش امنیت پلتفرم‌ها و رمز ارزها، و همچنین افزایش دانش عمومی نسبت به رمز ارزها و امنیت، اسکمرها نیز دانش خود را افزایش می‌دهند و از راه‌های جدیدی وارد می‌شوند.

ارزهای دیجیتال

 مبادله آزاد رمزارزها به شرط مالیات

مبادله آزاد رمزارزها به شرط مالیات

بانک اول - پژوهشکده پولی و بانکی وابسته به بانک مرکزی ایران با انتشار دو گزارش پژوهشی، مسیری سبز و شفاف را برای پایان دادن به دوره ابهام و انفعال در حوزه رمزارزها پیشنهاد داد و خواستار ریل‌گذاری جدید در حول محور چارچوب مقررات‌گذاری رمزارزها شد
۲۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۲:۳۴ ب.ظ ۶۱ ۰
ده رمزارز پر طرفدار در دنیا

ده رمزارز پر طرفدار در دنیا

بانک اول - درحالی که قیمت بیت‌کوین در حال طی کردن روند صعودی است، بعضی از تحلیلگران قیمت ۱۰۰ هزار دلار را برای آن پیش بینی می‌کنند. در شرایط کنونی و افزایش پذیرش جهانی از ارزهای دیجیتال این افق قیمتی دور از ذهن نیست
۲۶ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۵۶ ق.ظ ۱۲۷ ۰
راه اندازی آزمایشی رمز ارز ملی

راه اندازی آزمایشی رمز ارز ملی

بانک اول - صالح‌آبادی گفت: در آینده رمز ارز ملی را به صورت آزمایشی راه اندازی خواهیم کرد که در حال حاضر بانک مرکزی بررسی های خود را روی آن انجام می دهد.
۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۸ ب.ظ ۴۳ ۰
رمزارزها جای دلار را می گیرند ؟

رمزارزها جای دلار را می گیرند ؟

بانک اول - رییس جمهور روسیه گفت رمزارزها بی ثبات تر از آن هستند که برای تسویه قراردادهای نفت استفاده شوند اما با این حال به عنوان راهی برای پرداخت، درخور جایگاهی هستند.
۲۳ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۵۶ ق.ظ ۶۵ ۰
جابه‌جایی‌ بزرگ در بازار رمزارزها

جابه‌جایی‌ بزرگ در بازار رمزارزها

بانک اول - بازار رمزارز، این روزها شاهد یک جابه‌جایی بزرگ است. آمریکا از فرصت تقابل دولت چین با این بازار بهره گرفته و به قطب استخراج ارزهای دیجیتال تبدیل شده است.
۲۲ مهر ۱۴۰۰ ۰۲:۴۹ ب.ظ ۸۷ ۰
بیت کوین در مسیر صعود به کانال ۶۰ هزار دلار

بیت کوین در مسیر صعود به کانال ۶۰ هزار دلار

بانک اول - قیمت انواع ارز‌های شاخص دیجیتالی امروز در روند معاملات در بازار‌های تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.
۲۲ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۳۵ ق.ظ ۷۵ ۰
پیش بینی ریزش قیمت بیت کوین تا محدوده 46 هزار دلاری

پیش بینی ریزش قیمت بیت کوین تا محدوده 46 هزار دلاری

بانک اول - قیمت بیت کوین همچنان در حال پیشروی است و اکنون در محدوده 57 هزار و 401 دلار قرار دارد.قیمت این ارز دیجیتال معروف نسبت به روز گذشته رشد 2 هزار و 707 دلاری داشته است. با این رشد قیمتی سریع، تحلیلگران و فعالان بازار ارزهای دیجیتال می‌گویند که احتمالا بیت کوین اصلاح سنگینی در پیش دارد.
۲۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۳:۴۶ ب.ظ ۱۲۱ ۰
بیت‌کوین بخریم یا آلت‌کوین؟

بیت‌کوین بخریم یا آلت‌کوین؟

بانک اول - بیت‌کوین به محدوده ۵۶ هزار دلار رسیده و بسیاری عقیده دارند که رشد این ارز تا محدوده ۶۰ هزار دلار ادامه دارد. بیت‌کوین تا ۶۰ هزار دلار رشد می‌کند؟
۱۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۲:۵۲ ب.ظ ۱۰۰ ۰
اعتراف مهم دومین بانک بزرگ آمریکا درباره بیت‌کوین!

اعتراف مهم دومین بانک بزرگ آمریکا درباره بیت‌کوین!

بانک اول - برخی معتقدند بیت کوین دیگر یک سرمایه‌گذاری جایگزین نیست، بلکه یک مانع مهم تورمی است، استقبال سرمایه‌گذاران بزرگ از بیت کوین در حال افزایش است و این مسئله می‌تواند به رشد قیمت این ارز دیجیتال کمک کند.
۱۸ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۵ ب.ظ ۱۰۰ ۰
سرمایه گذاری رمز ارز چقدر سود دارد؟

سرمایه گذاری رمز ارز چقدر سود دارد؟

بانک اول - کارشناس فناوری های نوین مالی گفت: توصیه بنده به کسانی که میخواهند وارد این عرصه بشوند این است که با آگاهی کامل و دانش ورود کرده زیرا این بازار بسیار پرریسک است.
۱۷ مهر ۱۴۰۰ ۰۲:۲۶ ب.ظ ۱۶۱ ۰
چگونه بدون خرید حتی یک رمزارز در این بازار سرمایه‌گذاری کنیم؟

چگونه بدون خرید حتی یک رمزارز در این بازار سرمایه‌گذاری کنیم؟

بانک اول - وارن بافت» معتقد است که باید از سرمایه‌گذاری در کسب و کار‌هایی که قابل درک نیستند، اجتناب کرد؛ شاید از این منظر، عدم سرمایه‌گذاری در بازار رمزارز‌ها برای برخی قابل توجیه باشد، ولی آیا راه حلی برای سرمایه‌گذاری کم ریسک‌تر در این بازار وجود دارد؟
۱۵ مهر ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ ۳۹۰ ۰
این ارزهای دیجیتال آماده جهش هستند

این ارزهای دیجیتال آماده جهش هستند

بانک اول - اسکات ملکر، تحلیل‌گر مطرح بازار ارزهای دیجیتال، از سه آلت کوین نام برده است که به زعم او پتانسیل خوبی برای رشد دارند.
۱۵ مهر ۱۴۰۰ ۰۹:۵۲ ق.ظ ۱۹۸۸۹ ۰
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi