بانک اول
شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱ 28 May2022

بیت‌کوین ۱۰۰ هزار دلاری در راه است؟

بانک اول - اگرچه روند بازار فعلا نزولی است اما کارشناسان عقیده دارند به زودی روند بازار تغییر می‌کند و بیت‌کوین ۱۰۰ هزار دلاری می‌شود.

به اشتراک بگذارید:

۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۱  خبر ۰ دیدگاه

به گزارش بانک اول بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته بیش از دو درصد رشد کرد و حالا در محدوده ۳۹ هزار دلار قرار دارد.

بیت کوین روی قیمت ۳۹ هزار دلار قرار دارد. اما برخی از تحلیلگران عقیده دارند بعد از این اصلاج نوبت رشد می‌رسد. یک تحلیلگر محبوب با نام کردیبل نوشت: بیت‌کوین در آخرین منطقه اصلاحی تا قبل از ۱۰۰ هزار دلاری شدن قرار دارد.

«این یک اصلاح اواسط چرخه است. این اصلاحات به متزلزل کردن فعالان بازار معروف‌اند. سال ۲۰۱۷ زمانی که بیت‌کوین از حدود ۱۷ هزار دلار تا ۳ هزار دلار ریزش کرد بسیاری بیت‌کوین خود را فروختند. بسیاری از این موضع ضرر کردند و دور بازار را خط کشیدند. چون آن‌ها هنوز ارزش بیت کوین را نمی‌دانستند.»

این تحلیلگر عقیده دارد بازار فعلا نوسان دارد اما بلندمدت همچنان صعودی است. بازار فعلا کف و سقف می‌سازد. البته این تحلیلگر عقیده دارد که احتمالا بیت‌کوین در کوتاه‌مدت تا ۳۶ هزار دلار هم ریزش کند.

«به نظر می‌رسد یک پایین در بیت‌کوین داریم و آن محدوده ۳۶ هزار دلار است اما فکر نمی‌کنم زیاد انجا بمانیم.»

البته این تحلیلگر سناریو زیرش بیت‌کوین تا ۲۷ هزار دلار را قبول ندارد. او می‌گوید بیت کوین نهایتا در کانال ۳۰ هزار دلار اصلاح کند. پیتر بربت، تاجر و معامله‌گر بازار رمزارزها عقیده دارد که احتمالا بیت‌کوین تا ۲۷ هزار دلار اصلاح می‌کند.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
بنر تبلیغاتی آرون گروپ
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi